top of page


Recenzje płyty :


Płyta jest po prostu świetna: wielbiciele głównego nurtu odnajdą język, który będzie brzmiał wystarczająco znajomo, aby rozpoznali się w lustrze. Wielbiciele free jazzu z kolei będą zdumieni, że Dutkiewicz brzmi jak ich młodzi idole, tylko lepiej pod względem technicznym i bardziej dojrzale koncepcyjnie.


Maciej Nowotny / PolishJazz Blog


Zaliczam ten album do najbardziej poruszających jakich słuchałem w czasie pandemii, tych nowych, jak i dawno wydanych. To bardzo uduchowiony album, z głębokim przesłaniem filozoficznym…. zespół jest już tylko o krok od doskonałości Marek Dusza / Magazyn Audio

"....jest to genialny przykład współczesnego jazzu, wspaniałe  arcydzieło tria fortepianowego i ważny,  gigantyczny krok      w  karierze, który Dutkiewicz pielęgnuje z każdym nowym  wydawnictwem”.  


Adam Baruch / The Soudtrack of My Life

📷

"Zespół niesamowicie nakręcił publiczność, atmosfera  gęstniała z minuty na minutę. Solowe akcje Dutkiewicza, Barańskiego i Zagórskiego przeszywały oklaski i okrzyki  publiczności. Kiedy album „Comets Sing” wybrzmiał w całości nikt nie  myślał kończyć tego jazzowego misterium”.   


Michał Dybaczewski / Kurier Lubelski

"….muzyki na „Comets Sing” słucha się z wielkim  zainteresowaniem, satysfakcją i podziwem….. z jednej strony  to ważne doświadczenie intelektualne, a z drugiej czysta  przyjemność”   


Piotr Kałużny / Jazz Forum

Comments


bottom of page